RON
Log in
Renunță la contract aici »
0

Solar Worldwide Carryall Small

Solar Worldwide Carryall Small – geantă mică pentru pescuit crap 15 l Worldwide Camo / Solar

numai produse din depozitul nostru
(Unele opțiuni ar putea fi ascunse de metoda de filtrare selectată)
OpțiuneCena RONCantitate
model Small ( 15 L )
MPN: LGWW33EAN: 5055681518387
275.18
lista de preturi 298.62 / -8%
Pret minim de la 30 zile: 272.33
disponibilStatusul stocului „disponibil” înseamnă că poți cumpăra produsul în orice cantitate. Dacă nu este disponibil în depozitul nostru sau nu avem suficientă cantitate pentru a onora comanda ta, produsul va fi comandat de la producător și livrat conform datelor indicate pentru expediere posibilă.
: 1 buc.

Expediere estimată mâine

Dacă toate produsele sunt disponibile în depozitul nostru, comanda ar trebui să fie expediată mâine.

Toate prețurile afișate includ TVA

Producent: Solar
Livrare de la: 50.35 RON
Recomandați acest produs prietenilor dvs:
Descrierea produsului

Solar Worldwide Carryall Small – geantă compactă pentru pescuitul crapului 15 l

Solar Worldwide Carryall Small este o geantă compactă pentru pescuitul crapului, cu o capacitate de 15 litri, destinată depozitării accesoriilor de bază și a echipamentului mic lângă apă. Modelul este ideal pentru ședințe scurte de pescuit, pescuit mobil și situații în care este nevoie de un bagaj mai mic, bine organizat.

Geantă mică pentru accesorii esențiale de pescuit crap

Solar Worldwide Carryall Small are un compartiment principal cu dimensiunile 30 x 20 x 25 cm. Capacitatea de 15 litri permite ambalarea comodă a celor mai importante accesorii, cutii, echipament mic și elemente ale monturilor finale.

Buzunare exterioare și acces rapid

Geanta este echipată cu două buzunare laterale mari și un buzunar frontal mai mic. Această configurație facilitează organizarea echipamentului și separarea elementelor folosite frecvent de conținutul compartimentului principal.

Fermoarele duble de la toate buzunarele asigură acces rapid la accesorii. Aceasta este o soluție practică în timpul activității pe locul de pescuit, când echipamentul trebuie să fie mereu la îndemână.

Material Worldwide Camo și bază impermeabilă

Construcția este realizată din material rezistent Worldwide Camo 600D cu strat PU. Baza impermeabilă din PVC protejează partea inferioară a genții de umezeală atunci când este așezată pe iarbă umedă, noroi sau mal umed.

Transport confortabil

Modelul dispune de mânere duble de transport și o curea de umăr reglabilă, căptușită. Astfel, geanta poate fi transportată comod de la mașină la locul de pescuit sau luată pentru o ieșire rapidă la apă.

De ce acest model se remarcă față de alte genți pentru pescuitul crapului

Solar Worldwide Carryall Small se remarcă prin dimensiunile compacte, capacitatea de 15 litri, materialul Worldwide Camo 600D și baza impermeabilă din PVC. Este o geantă practică pentru pescarii de crap care doresc să reducă cantitatea de bagaj, dar să păstreze o bună organizare a echipamentului de bază.

Pentru cine și în ce condiții Solar Worldwide Carryall Small este cel mai potrivit

  • Pentru pescarii de crap care caută o geantă mică pentru accesorii esențiale.
  • Pentru ședințe scurte de pescuit și ieșiri rapide la apă.
  • Pentru depozitarea cutiilor, uneltelor și echipamentului mic.
  • Pe teren umed sau moale datorită bazei impermeabile din PVC.
  • Pentru cei care preferă bagajul în camuflaj Worldwide Camo.
  • Pentru pescuit mobil, unde contează dimensiunea mai mică a genții.

Specificațiile produsului:

  • Fabricată din material Worldwide Camo 600D cu strat PU.
  • Are un compartiment principal cu capacitatea de 15 litri.
  • Destinată depozitării accesoriilor de bază pentru pescuitul crapului.
  • Echipată cu două buzunare laterale mari.
  • Are un buzunar frontal mai mic.
  • Echipată cu fermoare duble la toate buzunarele.
  • Dispune de bază impermeabilă din PVC.
  • Echipată cu mânere duble de transport.
  • Are curea de umăr reglabilă și căptușită.
  • Proiectată pentru transport confortabil al unei cantități mai mici de echipament.

Specificații tehnice:

ParametruValoare
Tip produs Geantă pentru pescuit crap
Marcă Solar
Model Worldwide Carryall Small
Material Worldwide Camo 600D cu strat PU
Capacitate 15 l
Dimensiuni compartiment principal 30 x 20 x 25 cm
Dimensiuni totale 44 x 28 x 27 cm
Buzunare laterale 2 mari
Buzunar frontal 1 mic
Bază Impermeabilă PVC
Mânere Mânere duble de transport
Curea de umăr Reglabilă, căptușită
Fermoare Duble la toate buzunarele
Greutate 0,95 kg

 

Vrei să fii la curent cu noutățile și actualitățile din lumea pescuitului?
Adaugă Rockworld.ro la sursele preferate în Google!

Etichetă: Accesorii, Camo, camolite, Carryall, Crap, Geantă, Gen, Gen?, Huse, mare, mică, pentru, pescuit, R-Series 1 Man XL Camo, R-Series 2 Man XL Camo, Small, Solar, Solar P1, Titan Hide XL Camo, Transport, Worldwide

Operatorul magazinului online își rezervă dreptul de a avea temporar indisponibile produsele oferite în cantitatea, culoarea sau mărimea solicitată de Client.

Opinii

Nu există recenzii pentru acest produs.

Adaugă părerea ta Solar Worldwide Carryall Small

Numărul de pești corespunde scalei școlare de evaluare, unde 1 este cel mai slab și 5 cel mai bun.
Fiecare utilizator autentificat care adaugă o recenzie primește suplimentar 0.1 puncte în cadrul programului de loialitate Carp-Coins.

Recenziile sunt moderate manual de către administratorul magazinului. Recenziile defăimătoare la adresa produsului, venite de la utilizatori care nu au achiziționat produsul de la noi, nu vor fi publicate. De asemenea, nu vor fi publicate recenziile cu vulgarități, linkuri externe, neclare sau care nu se referă la produsul evaluat.

judeca prin evidentierea crapului
Introduceți conținutul recenziei
Puteți adăuga până la 5 fotografii ale produsului pe care l-ați achiziționat la recenzia dvs. Fotografiile în format jpg nu trebuie să depășească 2 MB.
Întrebări și răspunsuri
Ai o întrebare despre acest produs?
Pune-o aici și primește un răspuns de la experții noștri și de la comunitatea Rockworld!

Alți utilizatori nu vor vedea adresa ta.

Când adaugi o întrebare, confirmi că ai citit și accepți regulamentul.

Administratorul datelor personale este proprietarul magazinului Rockworld, care operează sub adresa www.rockworld.pl. Mai multe informații despre modul în care procesăm datele tale găsești în politica noastră de confidențialitate, mai mult»

intreaba despre Solar Worldwide Carryall Small

Dacă ai nevoie de informații suplimentare despre produsul Solar Worldwide Carryall Small, completează formularul de mai sus.
Urmăriți știrile despre Solar Worldwide Carryall Small

Introdu adresa ta de e-mail și vei fi informat despre orice modificări legate de preț, disponibilitate și descrierea produsului. De asemenea, vei fi informat despre promoțiile produsului sau despre listarea produsului la licitație.

. . .
. . .
. . .
Știri » Vânzări » vânzare
Abonați-vă la newsletter și fiți la curent cu cele mai bune oferte!
Date de contact

Magazin fizic:
str. Mikołaja 9A,
47-400 Racibórz
tel. +48 883 474 729

Polonia

[email protected] arată cum să ajungi pe harta Google

Magazin online:
[email protected] www.rockworld.pl

Cont PLN: 51 1140 2004 0000 3102 3558 4460

Cont EURO: PL64 1140 2004 0000 3812 0174 2683 (BIC: BREXPLPWMBK)

Cont GB: PL63 1140 2004 0000 3112 0174 3723 (BIC: BREXPLPWMBK)

Cont USD: PL37 1140 2004 0000 3012 1316 1916 (BIC: BREXPLPWMBK)

Cont CZK: PL02 1140 2004 0000 3312 1316 1429 (BIC: BREXPLPWMBK)

Cont HUF: PL39 1140 2004 0000 3012 1316 1783 (BIC: BREXPLPWMBK)

Cont RON: PL52 1090 1766 0000 0001 5822 1550 (BIC: WBKPPLPP)

Copyright © ROCKWORLD - Toate drepturile rezervate.
Folosirea fotografiilor și a textelor fără acordul scris este interzisă.

© Rockworld 2004 - 2026
Buna ziua!
Ne puteți pune o întrebare, doar faceți clic pe butonul \"Începeți chat\". Rețineți că conținutul conversației este salvat!

Înainte de a începe, vă rugăm să ne furnizați detaliile dvs.: